Plandání 1. - 30.8.2024

Novinka
04 IMG 20181210 145157 HDR
2 000 Kč –20 %

 

Plandání - lekce kresby bez předsudků určené ženám, kterým kdysi někdo řekl, že neumí kreslit a chtějí to změnit.

 

 

Jak dlouho: 4 týdny

Za kolik: cena 2000 Kč / v předprodeji za 1600 Kč

Jak: série PDF materiálů v uzavřené FB skupině + moje podpora

Cílem je: posílit vaší fantazii, nasměrovat vás zpět na cestu výtvarníka a pomoci v tvůrčím rozletu / nejedná se o klasickou kresbu

Reference: najdete dole pod popiskem nebo tady

Přínos: získáte příval inspirace a motivace, odnaučíte se srovnávat s ostatními, přestanete si o sobě myslet, že nejste dost dobré, kreslení vás začne zase bavit

Kapacita není omezená

Navazující lekce: Létání 7. října - 11. listopadu 2024

 

Inspiraci pochytáte u lind ve skicáku.

2 000 Kč –20 % 1 600 Kč / měsíční kurz
Skladem

Reference jsou ještě kousek níž

 

 • Pomocí kresby budete 30 dnů do skicáku zaznamenávat vaše pocity na dané téma.
 • Ve společné FB skupině ode mě získáte postupně 14 námětů k samostatné tvorbě + další praktické tipy, motivaci a inspiraci.
 • V FB skupině budete mít mou plnou pozornost.
 • Plandat budete 5 -15 minut, ale může to být i déle, když budete sami chtít.
 • Po skončení Plandání vás pozvu do navazujících lekcí kresby Létání.

PROČ?

 • Plandání vzniklo jako má reakce na vaší nejistotu při mých předchozích off-line kurzech.
 • Plandání je určené pro každého, kdo si o sobě myslí, že neumí kreslit, nebo má obavy z vlastní nedokonalosti.
 • Plandání vás nasměruje zpět k sobě samým a posílí vaší kreativitu skrčenou někde v koutku.
 • Plandání má za cíl pomoci vám v tvůrčím rozletu a odnaučit vás srovnávat se s ostatními.
 • A v neposlední řadě vám Plandání pomůže dobít baterky.

 

Jaký je vlastně ROZDÍL mezi PLANDÁNÍM a LÉTÁNÍM.

 • Plandací náměty vám ukážou několik inspirativních cest, kterými se můžete vydat.
 • Vyzkoušíte si v něm 14 různých tvůrčích přístupů a rozhýbete svou fantazii.
 • Při navazujícím Létání si vyberete jeden z námětů a ten společně uvedeme do praktické podoby.

 

Víc o LÉTÁNÍ i o PLANDÁNÍ najdete blogu.

 

TADY JSOU

 

 

"Milá Lind, je to rok, kdy jsem se těšila na Tvá mailová, zadání a výzvy a bylo to právě Tvoje plandání, které zafungovalo, jak mělo, chtěla jsem prostě kreslit, přestala jsem se bát. V únoru 22 jsem se přihlásila do výtvarného oboru ZUŠ u nás ve městě a chodím na výtvarku do Zušky se studenty 15 - 18 let. Lind, mě je 44, a jsem tam absolutně výtvarkou nepolíbená a všichni tam jsou prostě Top, ale já to prostě miluju. 

Tento mail tedy nemá být náborový do Zuš, ale děkovný, děkuji Ti za nakopnutí, popostrčení, podporu a důvěru, které jsi mi v Plandání poskytla."
 
Jitka H.

 

.

"Milá lind, můj závěr plandání pro tebe: Zase se těším na každou volnou chvilku kdy mužů kreslit. Už se zase z toho stává malá závislost. A poprvé jsem si koupila na rychlé nápady do kabelky skicák. Úplně nová věc bylo pro mě psát si poznámky pocitů. Určitě u toho zůstanu je to uvolňující. Najít odvahu na témata, do kterých bych se sama nedala

Plandání je zábava, a proto mě nestresuje, že nemám každý den čas. Kreslím jak mi práce dovolí a bylo toho akorát  
Určitě chci s tebou pokračovat v LÉTÁNÍ."
 
Veronika K.

 

.

"Ahoj Dano, moc děkuji za zaslání námětů k přemýšlení a prohlížení. Některé jsou opravdu pěkné a já jsem z toho ohromně nadšená. Jsem moc ráda, že jsem se do plandání pustila."
 
Olga S.
 

"Po kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou jsem chvilku byla v euforii, ale jen malou chvilku. Nebylo to opravdu ono… až vloni Lind s Plandáním. Už jen ten název mě nadchl. Prostě si jen tak povlávat a zkoušet. A mít z toho radost, ať už se mi výsledek líbí nebo ne. To těšení v té chvíli, když mám v ruce tužku, u ničeho jiného asi v takové míře nezažívám."

Monika B.

.

"Snažím se kreslit dal, vaše plandání mě nakoplo, bylo to skvělý.

Michaela J.

.

"Jsem šťastná, že mě kamarádka upozornila na Plandání. Malování mě vždy bavilo, ale v běhu života jsem na to zapomínala. Teď mě během dne napadají věci na základě plandacích témat, které mě lákají malovat. Vše mě moc bavilo nejvíc koláže. Od září nosím skicák stále sebou (a tak to i zůstane). Lind MOC DĚKUJI a těším se na Létání."
 
Barbora S.
 
.
 
"Přemýšlím, co všecko mi tvé vedení dalo. Každopádně mě to moc bavilo a vnímala jsem, že se témata řadila od jednodušších po složitější. S časem a pravidelností to bylo fajn. Už jsem se vždy těšila na nové téma a byla jsem zvědavá. Děkuju moc za cenné rady a podněty. Moc si jich vážím. Jsem samouk a jsem vděčná za každý názor od profíka. Celý život jsem doma slýchala, že to je pěkné a že (si) to mám strčit do šuplíku. Děkuji moc za celý kurz, za celé Plandání. Určitě bych do budoucna chtěla kreslit (a malovat a fotit) dál."
 
Lenka S.
 
.
 
Na dotaz: Jak vnímáš Plandání nyní jako jeho absolventka? jsem od Marie K. dostala tuto odpověď: "Jako svou nečekanou plněnou výzvu a radost. Pro mě osobně plandání neskončilo, ta cesta, kterou jsi mi Dani ukázala a na které jsi byla ty i ostatní plandalky průvodkyní se povine dál mým životem a nejen jím - inspirovaly jste skrze mě i mé holky a to je báječné! Díky za to!"
 
.
 
"Plandání vnímám jako něco, co dokonale zapadlo do mé intenzivní cesty k sobě, k novým obzorům a zkušenostem, díky němu jsem trošku poporostla dál, někam, kam jsem si nemyslela, že kdy budu a těším se, jak se bude deník plnit dál, obrázky všelijakými."

Markéta J.

.

"Moc mě Plandání okouzlilo, to jak jsi to vymyslela, to jak to pojmenováváš... Strašně jsem se na každou malovací chvilku těšila, ale byl to mazec... najít ten čas... tohle je prostě moje téma, zastavit se, říct si ne... teď je čas pro mě. Ale myslím, že má svoje opodstatnění ten časový interval který jsi vymyslela, ta pravidelnost... však ono to nemusí být hodina nad kresbou, ale pár čárek, ďubek v letu... Nu v reálu mi to zatím nešlo, ale právě že Plandání může být zrovna ten nástroj, který mě to může naučit...
Každé Plandací téma bylo pro mě velice nosné a já za sebe mám potřebu se k nim ještě vracet a zkoušet si je... vydají prostě na mnoho kreslenek."

Lucie K.

 

 

 

 

* Storno podmínky (Práva z vadného plnění: Elektronický obsah on-line kurzy a on-line lekce) a Dodací podmínky elektronického obsahu jsou podrobněji rozepsáni ZDE

 

 

 

 

 

Jestliže se necítíte na to tvořit samy a chcete zažít podporu mou i skupinovou s dalšími výhodami, můžete se připojit do skupinového plandání víc informací tady.

 

Pokud se chcete zdokonalit především v kresbě a vytvořit při tom zároveň hmatatelný výsledek, můžete se ještě přihlásit do kurzu LÉTÁNÍ

 
 

 

Kód Kód: 180
Kategorie: plandání
Zpět do obchodu