Plandej si

Věděli jste, že plandací myšlenky vytvářejí kouzelné nápady? Jeden jsem si právě teď poznamenala, už na vás čeká ve skicáku. Kdybyste chtěli někdy taky jen tak plandat, lelkovat, odpočívat, spočívat, prostě jen tak BÝT sami se sebou, uvnitř sebe, tak mi napište, budem spolu plandat a třeba vám časem i pomůžu létat.

 

CO K plandání BUDETE POTŘEBOVAT?

Kupte si skicák o velikosti i tloušťce takové, jaká se vám zrovna líbí. Váš nový záznamník pocitů, vjemů a odposlechů vašich vnitřních hlásků se stane na nějaký čas součástí dnů všedních i nevšedních. Záznamy vytvářejte tužkou nebo mikrofixem a kombinujte je s barvami, které vám jsou příjemné.

 

PROČ?

Cílem plandání je opustit tíhu všedních dní. Plandání vám učiní radost z nově nabyté lehkosti bytí. Čáry, tečky, šmouhy, písmenka, nebo obrázky přibývající ve vašem osobním záznamníku, skicáku, vám pomohou znovu najít to, co se kamsi vytratilo, odešlo, nebo jste na to jen zapomněli a děsně vám to chybí.

Být chvíli se sebou, vypnout se a vyčistit si hlavu, ztišit se, zklidnit, najít se, najít odvahu, odlehčit, uvolnit a potom... VZLÉTNOUT.

Zapomenout na veškerý strachy světa a udělat třeba pořádnou bláznivinu. Vystoupit ze svého vlastního stínu a nechat věci jednou prostě jen tak plynout.

A hlavně - užít si to!

 

07-IMG_20190130_184220

 

A JAK?

Hromadná plandací zadání budu sem tam dávat do stories na instagramu a všechna zadání vám přijdou virtuální poštou. Ve svém insta profilu vytvořím plandací složku.

Od vás budu chtít foto výsledku, abyste ode mě měli zpětnou vazbu. Vás, kteří jste z Brandýsa nad Labem ráda potkám naživo třeba jednou za 14 dnů někde v prostoru. Ale myslím, že vzdálenost nehraje roli, vymyslela jsem plandání tak, aby si mohl zaplandat i protinožec.

Když vás plandání s lind bude bavit, můžete se časem v kresbě pod mým vedením víc rozvíjet a pracovat na konkrétnějších úkolech. Plandání je zcela dobrovolné, dobrodružné, duchaplné, dobré... a lind za to od vás nechce nic víc, než vaší zpětnou vazbu v podobě počmarykovaných skicáčků.

Kdyby někdo z vás chtěl časem z plandání přejít do jiné dimenze :-) tak může. Vymýšlím totiž pro vás lekce kresby s pracovním názvem LÉTÁNÍ.

 

PRO KOHO?

No přece pro vás! Kdo je poblíž Brandýsa a chtěl by se setkat, nechť se mi ohlásí. Ráda ho plandáním provedu osobně. A až si trochu zaplandáme, naučím vás létat.

 

KDY?

Plandat začínáme v pátek 17.5.2019. Sleduj lind na instagramu, nebo mi rovnou pošli svůj e-mail, na který ti budu posílat motivy pro tvoje plandání se skicákem.

 

Tak já fouknu do pírka a nechám ho vzlétnout, uvidíme co se bude dít.