Plandání, všechnu únavu zahání

Jó, přesně tak to dnes bylo. Snažím se tady vysedět automatické rozesílání Plandání směrem k vám a ani snad nechci vědět, kolik času jsem strávila tím, že jsem stejně nic nevytvořila. 

 

Unavená z toho všeho jsem si k sobě přitáhla svůj plandací skicák a nalistovala v něm další námět k plandání. Ten vymyslela Vendulka z pytle.

 

Sice jsem nenašla klasické křídy a ani vhodnou zeď (jak znělo zadání), ale hodně mi to pomohlo. Nevím, jak to máte vy, ale mě tvoření vždycky zaručeně zklidní.

 

Zvednout se, když se něco nedaří a udělat si čas pět minut na něco, co by vás samotné nenapadlo a vlastně by vám to zpočátku připadalo jako možná ne úplně dobrý nápad, nebo jako totální bláznivina, jako něco, na co už nemáte věk, "to je pro děcka".

 

No a to je právě ono!

 

  • Zkuste si zažít znovu stav bez tíže, bez strachů, bez limitů, bez zbytečného rozmýšlení.
  • Užijte si čas naplno, ne jen napůl.
  • Ponořte se do toho, čím se zrovna zabýváte a úplně se v tom porochněte.

 

Upřímně, kdy jste tohle naposledy zažili? Kolik času denně věnujete jen sami sobě a svým pocitům? A uměli byste to ještě?

 

Jak? Třeba plandavě.

 

Nebo se jen nechte nést na vlně sdílení zážitků z tvorby a skočte se podívat do skupiny.

 

IMG_20190622_194952_HDR

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení