plandej měsíc

Tip
04 IMG 20181210 145157 HDR

A jak takové plandání vlastně vypadá?

Budeme vytvářet záznamy pocitů do skicáku a pokusíme se odlepit od země. Plandání vás má nasměrovat zpět k sobě samým a posílit nejen vaší kreativitu skrčenou někde v koutku.

380 Kč
Skladem

PROČ A PRO KOHO?

  • Plandání je určené všem bez rozdílu. Připravila jsem ho pro všechny z vás, které ovládl strach z nedostatečnosti, která se usadila ve vaší hlavě.
  • Plandáním rozpustíme strachy, obavy a možná i z nich pramenící úzkosti, které vás svazují v rozletu. Vím o čem mluvím, sama jsem si prošla hlubokou tvůrčí krizí.
  • Plandání je také o lehkosti bytí, o znovunalezení se, o nádechu a odlepení se od země. 
  • Při plandání se můžete nechat nést vzdušnými proudy, povlávat ve větru, nadechnout se, roztáhnout křídla a nakonec zkusit vzlétnout. Užívat si chviličky dni uloupené jen pro sebe. 
  • Plandání bude posilovat vaše sebevědomí, podporovat kritické myšlení, naučíte se příjímat bez výhrad, přestanete se srovnávat s ostatními.
  • Dostanete ode mě pořádnou dávku motivace.

KDY?

Plandací náměty pro váš skicák vám začnou chodit celý měsíc obden na váš e-mail od prvního dne od objednání. 

Aktuálně pro vás připravuji i plandání v tištěné podobě.

 

JAK?

Nejprve je potřeba, abyste si sehnali skicák. Při jeho výběru pamatujte na to, že ho budete mít obden u sebe, ideálně ho budete nosit v batohu, vlastně uvidíte, že se bez něj časem neobejdete.

Tužky, fixky, pastelky... je jen na vás, čím chcete vytvářet do skicáku své záznamy pocitů na dané téma.

Budete tvořit samostatně do svých skicáků. Ale nebojte, nečeká vás nic složitého nebo náročného. 

Zpracování námětu vám zabere maximálně 5 - 15 minut a pro inspiraci si budete chodit sami k sobě, dovnitř.

Vaše obrázky a plandací záznamy budu ráda sdílet v některém ze svých blogů, nebo na instagramu, ale pochopím, když si je budete chtít nechat ve skicáku ukryté jen pro sebe.

Jakákoliv zpětná vazba během plandání od vás mě potěší a navíc jí zahrnu do závěrečného resumé, které bude zároveň posledním bodem vašeho měsíčního plandání.

Hodnocení ode mě nečekejte, sami jste tvůrcem vašeho vnitřního světa. Já vás mohu akorát nasměrovat na jednu z možných sebepoznávacích cest. 

Kdyby se přesto někdo z vás chtěl zdokonalovat v kresbě, může se pod mým vedením dál rozvíjet a pracovat na konkrétnějších úkolech - létat.

Chcete si to vyzkoušet? Napište mi a já vám pošlu jeden létací námět na vyzkoušení.

CHCI SI ZKUSIT PLANDAT

Těším se na spoluplandání!

 

CHCI SI VYZKOUŠET I LÉTÁNÍ

 

Kód Kód: 180
Kategorie: plandání