Plandání a jóga na bio farmě Soběsuky 17. - 23.7.2023

17. července - 23. července 2023

 

Vyjímečně zařazuji mezi on-line lekce také celotýdenní možnost setkávat se spolu s lind a kresbou pravidelně a naživo v krásném prostředí Organic farmy Soběsuky, kterou můžete kombinovat s protahováním těla a relaxací při józe společně s lektorkou Lucií.

 

Jak dlouho: týden

Za kolik: cena 15000 Kč / zvýhodněná cena 14000 Kč

zvýhodnění skončí 15.5.2023

Cena zahrnuje: ubytování, pronájem sálu, plnou penzi zdravé stravy, lektorné kresby i jógy, takže už vás nečekají žádné další výdaje. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s oddělenými postelemi. 

Jak:

  • Kreslení s lind, kterému něžně říkám PLANDÁNÍ je určené ženám, kterým kdysi někdo řekl, že neumí kreslit. Posílí vaší fantazii, nasměruje vás na cestu výtvarníka, odnaučí srovnávat se s ostatními a pomůže vám dobít baterky. Budeme se mu věnovat vždy 2 hodiny odpoledne.
  • Cvičení s Lucií probíhá 2 x denně. Těšit se můžete na velmi pestrý a propracovaný program. Každá lekce jógy vás pohladí na těle i na duši.

Pro koho: Pro absolventky Plandání, ale i pro začátečníky. Pro všechny, kdo chcete prohloubit svoji jógovou praxi, nebo si užít klid a dopřát si čas pro sebe. 

 

 
Chcete jen cvičit? Tak jo!
Chcete plandat, ale ne každý den? Proč ne!
Chcete jen kreslit? Klidně!
 

 

15 000 Kč / celý kurz
Skladem

 

Víc o LÉTÁNÍ i o PLANDÁNÍ najdete  blogu.

 

 

 

 

 

* Storno podmínky (Práva z vadného plnění: Elektronický obsah on-line kurzy a on-line lekce) a Dodací podmínky elektronického obsahu jsou podrobněji rozepsáni ZDE

 

Kód Kód: 899
Kategorie: lekce kresby
Hmotnost: 0.5 kg
Zpět do obchodu